C

C

pondělí 10. prosince 2018

Druhý adventní víkend vonící po perníčcích. A velká radost...Miluju tyhle vykrajovátka. Prasátko, sobík, veverka...   :o)
Některá mám z Ikea, některá jsem si nakoupila během roku u stánků na poutích, pár jsem jich dostala před 2 lety od Jirky.
Vůbec nevadí, když se nějaký perníček zlomí. Aspoň je co ochutnávat :D
Nejvíc se lámaly tenké vločky.


Tak už jen zbývá je ozdobit.

Sobotu jsme strávili nákupem dárků v Českých Budějovicích. Vyrazili jsme hned ráno, něco nakoupili, zajeli si na dobrý oběd. Pak následovalo ještě pár dalších obchodů, ovšem do nich by mi Jirka nejradši zakázal chodit. Pepco, Kik, Jysk jsou prostě moje slabost :D
Ale jinak se musím pochválit, už máme dárky pro všechny.


Neděle byla u nás odpočinková, trochu válecí. Co taky dělat v tom počasí. Celý den silně pršelo a foukal vítr, takže jsme byli jen na procházce s Argem, jinak jsme strávili den doma a užívali si adventní pohodu. Jirka louskal oříšky, já nazdobila okna, a připravila si těsta na vanilkové rohlíčky a išelské dortíčky.
A večer jsme zapálili druhou svíčku na adventním věnci. 
Tak rychle to utíká, Štědrý den tu bude co nevidět. V týdnu se pustím do balení dárku. Těším se, moc mě to baví...A na závěr jedna úžasná událost. Sice píšu s měsíčním zpožděním, ale nechtěla jsem nic zveřejňovat dřív, než se pochlubí rodiče - tedy švagrová s přítelem.

Máme synovce. Jmenuje se Jaroušek.
Já jsem blázen do miminek, takže se pokaždé, když máme přijet na návštěvu moc těším, až si ho pochovám. Je tak miloučký :o)
Ušila jsem mu medvídka a takovou tu muchlací dečku. Ještě od nás dostal velký balík plenek, několik balení ubrousků (to se bude jistě hodit), a rukavičky s botičkami z beránka.♥️

4 komentáře:

 1. Katko, ty jsi prostě šikovná holka! Je jedno, jestli zdobíš, pečeš perníčky nebo šiješ pro miminko! je k tobě radost zajít!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji. Ale počkej, ono ušít medvídka je jedna věc, ale ušít dupačky to bude jiná. Tak jsem zvědavá, jestli mamce nezaspamuju telefon, až jí budu psát o pomoc :D

   Vymazat
 2. Páni, perníčků máte požehnaně! No a miminko se bude mít takovou krásnou výbavičku:) Já jsem letos všechny dárky nakoupila přes internet, vycházky sice mám, ale pořád jsem ještě hodně unavená, takže spíš procházka v lese než v nákupním centru :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, no ještě je musím nazdobit, budou viset na stromečku.
   A procházka v lese je vždycky lepší, tam si člověk odpočine nejlíp :)

   Vymazat

Děkuji, že jste si našli čas na návštěvu mého blogu i za milý komentář, který vždy potěší... :)