C

C

neděle 11. listopadu 2018

Změna v obýváku

Sobota byla u nás pracovní. Rozhodli jsme se pro novou podlahu, místo starého lina. Vybrali jsme plovoucí podlahu, odstín dub šedý. Přijeli naši, taťka s Jirkou pokládali podlahu, a já s mamkou jsme jim pomáhaly a pekly rohlíčky.

Takhle vypadalo původní lino. (Omlouvám se kvalitu, foceno mobilem a ještě bylo málo denního světla, celý den u nás byla mlha)Nejdřív bylo potřeba položit teplou podložku.Tady už se rýsuje krásná podlaha.


A tady výsledek... 
Jsem moc spokojená, podlaha je nádherná. Moc děkuju taťkovi :)


Od mamky jsem dostala moc roztomilého Milouše :)
Mamka mi nedávno poslala fotku, co uháčkovala a mě se tak moc líbil, že mi ho přivezla. Má i svlékací obleček :D Jo, jsem asi trochu prdlá :D


A mám nové teploučké ťapky, doma je nosím radši než pantofle, a ty co jsem dostal loni už jsem měla prošlapané. Už mi nebude zima od nohou :D


5 komentářů:

 1. Katko, podlahu jste vybrali parádní a pánové ji skvěle položili, fakt je moc hezká!
  Milouš je fakt parádní!
  Přeji hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem z ní nadšená moc se mi líbí. A i víkendu budou budou pokračovat dalším pokojem, tak se těším :)

   Vymazat
 2. Katko, úžasná proměna. Hned ten pokoj vypadá jinak, moderně. Moc se vám vše povedlo, jak výběr, tak položení podlahy. Super práce. A ten koutek s šicím strojem ... nádhera.
  Přeji krásné dny. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme. Koutek se šicím strojem je moje nejoblíbenější část v obýváku. Nebo spíš až po gauči :D Stolek je ze starého šlapacího stroje po prababičce. A ten nový, na kterém šiju, jsem dostala od rodičů k vánocům :)

   Vymazat
 3. Téda Kátí, to je veliká nádhera :-) My jsme teda také akorát před týdnem dokončili naši rekonstrukci podlahy, protože jsme měli takovou starou a ošklivou obouchanou a rozhodli jsme se i na základě tohoto článku jít raději k podlaze vinylové a to hlavně kvůli údržbě a ceně :-) Nic víc bych v tom už jiného nehledala.

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste si našli čas na návštěvu mého blogu i za milý komentář, který vždy potěší... :)