C

C

středa 5. září 2018

Ze svatby...

Nejprve bych se chtěla omluvit za svou dlouhodobou nepřítomnost na blogu. Nějak jsem od jara vůbec neměla čas. Svatební přípravy, změna práce a další mi daly hodně časově zabrat.
Ale vše se nakonec dopadlo výborně a já se konečně můžu vrátit ke svému blogu, a zajít se kouknout i na ten váš :)A teď vám povím něco o naší svatbě...
Byla jako z pohádky. V našem stylu. Na krásném místě, jen co by kamenem dohodil od našeho domku. V myslivně Uhlíkov. Vždycky jsem si přála mít obřad venku. A to se mi splnilo.
Datum jsme vybrali symbolické, srdeční. 16.6. V tento den, před 3 lety, jsme spolu s Jirkou začali chodit.
Šaty jsem si vybrala krajkové, na šněrování. Na první pohled jsem si je zamilovala :)
Jen jsem přidala zelenou mašli do pasu, abych ladila s Jirkou, který měl na sobě zelenou lesnickou uniformu. Stejně jako polovina našich hostů.
Vývazky pro svatebčany jsem vyráběla sama. Z peříček, papírové kytičky, mašliček a dřevěného srdíčka. A všichni je obdivovali.Na hostinu jsme se všichni sešli v myslivně, ale na odpolední zábavu bylo připravené sezení venku pod altánkem. Svatba byla laděna, jak jinak, do zelena :D
Ozdobné úlomky (větvičky) nesměli na stole chybět. I menu jsme měli velmi originální. Jako předkrm byla domácí zvěřinová paštika, polévka byla také z vývaru z kostí divočáka, hlavní chod zvěřinový guláš. Jako svatební dort jsme zvolili mrkvový dort. A pekla ho moje maminka.

Pro hosty jsme měli připravené dvě soutěže, svatební noviny ke čtení, otisky prstů na svatební strom, a v noci jsme pouštěli lampiony přání. Mezitím jsme grilovali maso, ujídali cukroví, prostě užívali si náš den ve společnosti rodiny a nejbližších přátel.


A ještě pár fotek...Autorem fotek je skvělý fotograf Dominik Kučera.

9 komentářů:

 1. Milá Katko, předně všechno nejlepší na vaší společné cestě.Ať se máte rádi napořád a všechno nové, ať vám vyjde...
  Svatba musela být snová a ty kopce a louky ..ách..užívejte si tu pohadku, co máte na dosah.

  OdpovědětVymazat
 2. Katko, nejdřív opravdu ze srdce gratuluji! Nádherná, stylová svatba! Moc vám to sluší, byla si okouzlující nevěsta, láska vám kouká z očí!
  Nádherné fotky! Opravdu jsem ráda, že ses s námi podělila.
  Mějte krásné dny, oba!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkujeme Helenko. Byl to nádherný den. Pár fotek ještě určitě přidám v dalším příspěvku.

   Vymazat
 3. Katko, moc vám gratuluji a na společné cestě životem vám přeji hodně štěstí a lásky. Moc vám to sluší a svatbu jste měli opravdu stylovou. Hezké fotky.
  Přeji krásné dny. D.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera, vše dokonalé. Gratuluji! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Pravda už je to nějaký pátek, ale velmi mě to fascinuje. Šumava a lesáci moje první láska a sny. Pak jsem se vdala na Hanou. Začátkem října se bude vdávat vnučka a taky ne na radnici, ale v jakési stodole, kam přijde oddávající. Obdivuji šaty a šikovnost nevěsty. Jaké to je tři roky po svatbě? Stále hezké? Přeji, aby bylo a taky hodně zdraví!

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste si našli čas na návštěvu mého blogu i za milý komentář, který vždy potěší... :)