C

C

neděle 29. října 2017

Jeden z posledních podzimních příspěvků...

protože u nás už za chvíli zaklepe na dveře zima. Uvidíme, až se odpoledne vrátíme domů, jestli už náhodou nebude bílo...

Ale teď tu mám pár barevných podzimních fotek. Na většině z nich pózuje nás Argo :o)

30.10.2017
Tak odpoledne při návratu domů bílo nebylo, sněžit začalo až večer. Ráno byly bílé střechy a jinovatka. Teď se zatím se střídá sníh s deštěm a sníh, ale nedrží se. Uvidíme večer.

8 komentářů:

 1. U nás je dneska pěkně ošklivě, fičí jako blázen a pořádně prší, takže máme takovou válecí neděli na gauči. Zrovna si jdu uvařit kafíčko a říkala jsem si, že je škoda, že k tomu nemám něco dobrého sladkého... a u tebe vidím takové krásné štrúdly, tak teď se mi fakt sbíhají sliny! :-)
  Argo je nádherný, na zahradě se mu evidentně líbí, to by náš Maty taky bral. :-)
  Páni, ty sis na zahrádce i vypěstovala hokaidó dýně! Polévka z nich musela být vynikající, já ji mám ráda se špetkou muškátového oříšku, přijde mi, že pak chutná skoro jako svíčková :-D :-D , ale má drahá polovička ji nemusí, a tak jsem hokaidó místo do polévky letos vystavila na okno jako podzimní výzdobu... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, u nás to bylo včera stejné. Celé dopoledne lilo, vítr foukal celý den. Byli jsme na návštěvě u Jirkovo rodičů, tak jsme se báli, jestli nebude doma nějaká katastrofa, při minulé vichřici nám popadaly břízy před domem. Naštěstí bylo všechno v pořádku.
   A s tou dýní je na tom ten můj úplně stejně. Snědl dvě lžíce, a pak jsem mu šla narychlo smažit topinky :D A mě taky chutná trochu jako svíčková, to bylo první co mě napadlo, když jsem jí ochutnala :D

   Vymazat
 2. Katko, Argo už je tak velikej a nádhernej. Roste fakt před očima, úplně mne to zaskočilo. :o) A jak krásně pózuje, model jeden. :o)
  Přeji hezký večer. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je velikej, taky už je mu půl roku. Tady měl zrovna chvilku, kdy se soustředil, poslouchal a v klidu seděl. Tak jsem toho musela využít. Taky máme chvilky, kdy dělá, že neslyší a poslouchat nechce :D

   Vymazat
 3. Wau, to sú parádne jesenné mňamky. A Argo ako pekne pózuje s tými tekvičkami.Hotová jesenná dekorácia :-).

  OdpovědětVymazat
 4. Katko, tak to je paráda - dobré jídlo, krásné dýně a hlavně Argo! je to opravdu fešák, je vidět, jak ho všechno zajímá :o)
  Měj se moc hezky, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobré jídlo je základ. Ten štrůdl už druhý den nebyl, chystám se ho zítra upéct znovu :D Argo mi pomáhá sbírat spadaná jablka. I když ty, co sebere, se už nedají použít. No, aspoň bude mít hodně vitamínků :D

   Vymazat

Děkuji, že jste si našli čas na návštěvu mého blogu i za milý komentář, který vždy potěší... :)