C

C

úterý 26. září 2017

U kukuřičného pole...

 


12 komentářů:

 1. No páni! Ty jsi vážně vyfotila divočáky a srnky...!!! To je nádhera. Škoda, že jsem tam nebylaaa...:-(
  Pavučinky z perel jsou také nádherné Katko, ale čelist mi spadla hned na začátku:-)
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně, a bylo to snadné. Jak řezačka sekala stále další a další pruhy kukuřice, vybíhali divočáci a srnčí ven. Byla tam i jedna liška, ale tu jsem vyfotit nestihla.
   Perličky rosy na pavučinkách se mi tak líbily, že jsem je musela také zvěčnit :o)

   Vymazat
 2. Katko, povedly se ti moc hezké fotky. Koukám, jak je u pole živo. U nás také vídáme srnky za plotem, ale divočáky naštěstí ne.
  Přeji hezký říjen. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Teď už je kukuřice posekaná, a tak se všechna zvěř zase schovává v lese. Také přeji krásný podzim, vám i pejskům :o)

   Vymazat
 3. Katko, páni, to jsou fotky! Jsi pohotová!
  Měj hezké odpoledne, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Katko,tak tohle je skoro fotografický sen.Úžasné fotky.A perly jako bonus nakonec...Užívejte krásy podzimní Šumavy.H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Nejkrásnější je jelení říje. Jelena se mi zatím nepoštěstilo vyfotit. Zatím jsme slyšeli troubení a rány paroží o paroží v souboji. I to byl úžasný zážitek.

   Vymazat
 5. Ty jo, Káťo, nádherně zachycené momentky s kanci a srnkami. Mě se nepoštěstilo je někdy takhle hezky vyfotit... Super!
  Šumava je naše srdeční záležitost. Často tam jezdíme na dovču nebo na prodloužený víkend. Pocházím z Č. Budějovic, takže to tam mám docela prošmejděné. :) Teď nás práce odfoukla až na sever, do Jizerek, ale rádi bychom se jednou zas vrátili na jih, protože bez rodiny je nám tu smutno. Měli jsme tu být rok, už jsou to 3 roky. :) Je to tu krásné... ale stejně se prostě vrátit musíme. A protože jsme si zvykli na úžasnou přírodu, lesy, louky, rozhledny, ski areály... říkali jsme si, že do velké města zpátky nechceme. Pokukujeme proto už po nějakém bydlení právě poblíž Šumavy, ideálně třeba v Nové Peci, Vyšším Brodě, možná ve Zlaté Koruně... :) Jenže pozemků je na prodej docela málo nebo když už, tak jsou zbytečně moc velké a samozřejmě drahé... No snad brzy narazíme na nějaký ten náš, vysněný.... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, mám radost když se moje fotky líbí!
   My jsme tu v nájmu ve "firemním" starém domě s velikou zahradou. Jednou bychom taky chtěli vlastní bydlení. Od rodin to máme taky oba docela daleko, taky nám chybí. Jinak v Nové Peci je to krásné, byli jsme tam loni na dovolené. A teď bydlíme 6 km od ní :D

   Vymazat
  2. Kačí, tak třeba jednou budeme "skoro sousedky" :-) :-)

   Vymazat
  3. Třeba, bylo by to fajn :o) Tady totiž moc sousedů nemáme :D

   Vymazat

Děkuji, že jste si našli čas na návštěvu mého blogu i za milý komentář, který vždy potěší... :)